Blog

Image

Kiedy ostatnio miałaś masaż stóp? Pamiętasz jeszcze to uczucie? Wyobraź sobie ciepłe, delikatne dłonie, które rozmasowują Twoje zmęczone stopy. Stres i napięcia, powoli znikają, a Ty czujesz, jak całe Twoje ciało się odpręża.

Image

Przeczytaj opinie zweryfikowanych klientów, którzy skorzystali z masażu w gabinecie Masaż Duszy i zostawili opinie na portalu Booksy. są to prawdziwe opinie od zarejestrowanych użytkowników portalu/aplikacji.

Image

Przypomnij sobie sesję masażu lomi lomi lub przygotuj się do tego masażu słuchając składanki, którą wykorzystuję podczas tego pradawnego hawajskiego rytuału.

Image

Dowiedz się, jak możesz wpłynąć na wydzielanie hormonów w swoim ciele i poprawiać swoje zdrowie. Dowiedz się, jak obniżyć poziom kortyzolu oraz zwiększyć produkcję serotoniny, dopaminy, oksytocyny i endorfin.

Image

Odkryj, dlaczego napięcie mięśni pośladków może być przyczyną bólu pleców w odcinku lędźwiowym oraz co jeszcze może je powodować i jak temu przeciwdziałać.

Image

Badania naukowe wykazały, że masaż wpływa na biochemię naszego organizmu. Zmiana poziomu oksytocyny jest jednoznacznym dowodem na to, że masaż jest skutecznym sposobem na poprawę zdrowia psychicznego. Dowiedz się więcej i poznaj kilka ciekawostek na temat masażu.

Image

Masaż Lomi Lomi, to starożytna technika masażu pochodząca z Hawajów. Masaż ten harmonizuje ciało, umysł i ducha. Może przynieść Ci wiele korzyści, szczególnie w zakresie akceptacji samej siebie, oswojenia kontaktu cielesnego z mężczyzną, przepracowania traum oraz zaznania miłości.

Image

Historia masażu jest fascynująca. Początki tej praktyki sięgają aż 5000 lat wstecz, kiedy to w Indiach uważano ją za święty system naturalnego leczenia. Masaż był praktyką przekazywaną z pokolenia na pokolenie, służącą do leczenia urazów, łagodzenia bólu oraz zapobiegania i leczenia chorób.