Masaż klasyczny

Masaże i Rytuały

Masaż klasyczny

Czy czujesz, że stres i napięcie gromadzą się w Twoim ciele? Szukasz naturalnej drogi do poprawy swojego samopoczucia? Pozwól sobie na chwilę relaksu i odprężenia z masażem klasycznym!

Cena masażu klasycznego

  • Sesja 60 minut*130 zł
  • Sesja 90 minut*190 zł
*sesja masażu zakłada 5 minut na przygotowanie się do masażu oraz 5 minut na ubranie się po masażu.

Poczuj ulgę i odprężenie, odzyskaj równowagę!

Masaż klasyczny, to sprawdzona metoda na odnalezienie równowagi między ciałem a umysłem. To najbardziej uniwersalna technika masażu. Idealnie sprawdzi się gdy szukasz ogólnego rozluźnienia mięśni oraz relaksu.  Poprzez zastosowanie różnych technik, takich jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie i wibracje, pomogę Ci zwalczyć napięcie mięśniowe, pozbyć się stresu oraz poprawić krążenie krwi i limfy. Dzięki temu poprawi się ogólna kondycja Twojego ciała, a Ty poczujesz spokój i rozluźnienie.

Masaż klasyczny przyspiesza również regenerację mięśni po intensywnym wysiłku (treningu lub pracy fizycznej) oraz przy bólach spowodowanych długotrwałym napięciem mięśni np. pracą przy komputerze, noszeniu dziecka, stresem.  

Jak wygląda sesja masażu klasycznego?

Na początku naszej sesji omówimy Twoje potrzeby, odczuwany ból, preferencje dotyczące siły nacisku i cel masażu. Następnie poproszę Cię o rozebranie się, założenie przygotowanej dla Ciebie jednorazowej bielizny i owinięcie się w ręcznik. Następnie położysz się na stole do masażu, a ja przykryję Cię ręcznikiem dla zapewnienia Ci komfortu.

Masaż rozpocznę od delikatnego ugniatania, aby stopniowo zrelaksować Twoje ciało. Następnie naniosę oliwkę na Twoją pierwszą nogę i rozpocznę masaż od stopy. Po opracowaniu łydki i uda, przejdę do masażu drugiej nogi. Następnie wymasuję Twoje plecy, barki, ręce i kark. W kolejnym etapie obrócisz się na plecy, a ja wymasuję przód Twoich nóg, brzuch, dłonie, szyję i twarz.

W zależności od napięć w Twoim ciele, jakie napotkam, może się zdarzyć, że 60 minut nie starczy na opracowanie całego ciała (pominę masaż twarzy i dłoni). Dlatego dla pełnego komfortu rekomenduję rezerwację sesji 90-minutowej. Taki czas masażu zapewni Ci pełen komfort, a mnie pozwoli wymasować Twoje całe ciało.

Jak działa masaż klasyczny?

Wykonany przeze mnie masaż klasyczny przyniesie Ci szereg korzyści zdrowotnych. Pomoże poprawić krążenie krwi i limfy w Twoim organizmie, co przełoży się na lepsze dotlenienie i odżywienie Twoich mięśni. Dzięki temu łatwiej Ci będzie zredukować napięcie mięśniowe oraz bóle mięśni i stawów. Zrelaksujesz się, więc poprawi się Twój nastrój i sen. A jeśli trenujesz minimum 2 razy w tygodniu, to masaż klasyczny przyspieszy Twoją regenerację po wysiłku i wspomoże Twój organizm w przygotowaniu mięśni do kolejnych treningów. 

Zastanawiasz się nad innym masażem?

  • Szukasz relaksu? Wybierz masaż relaksacyjny lub Lomi Lomi!
  • Jeżeli zależy Ci na maksymalnym rozluźnieniu mięśni, to polecam Ci masaż sportowy lub leczniczy (masaż ten bywa bolesny, ale przynosi maksymalne rozluźnienie mięśni).
  • Wybierz masaż klasyczny jeśli chcesz rozluźnić mięśnie i zrelaksować ciało? 
  • Chcesz się do energetyzować? REIKI oraz masaż misami tybetańskimi doda Ci sił duchowych i przywróci równowagę duchową.

Dowiedz się więcej:
Co zabrać i jak przygotować się do masażu?
Jakie są przeciwskazania do masażu?

Image