Masaż relaksacyjny

Masaże i Rytuały

Masaż relaksacyjny

Czy czujesz, że codzienne obowiązki przytłaczają Cię i budują wewnętrzne napięcie? Poszukujesz naturalnej metody na odzyskanie spokoju i harmonii? Wypróbuj masaż relaksacyjny. 

Cena masażu relaksacyjnego

  • Sesja 60 minut* 130 zł
  • Sesja 90 minut* 190 zł
*sesja masażu zakłada 5 minut na przygotowanie się do masażu oraz 5 minut na ubranie się po masażu.

Odnajdź spokój w gwarze dnia codziennego!

Masaż relaksacyjny to technika, która pomaga w odkryciu harmonii pomiędzy ciałem a duszą. Ta wyjątkowo kojąca forma masażu jest idealna, gdy pragniesz głębokiego odstresowania i ukojenia ciała oraz umysłu. Korzystając z różnorodnych technik, takich jak delikatne głaskanie, lekkie rozcieranie i subtelne rozmasowywanie, pomogę Ci zniwelować napięcia i zapomnieć na chwilę o wszelkich troskach. Dzięki temu Twoje ciało odpocznie od ciągłego napięcia, a Ty odzyskasz wewnętrzną równowagę i poczucie głębokiego relaksu.

Masaż relaksacyjny jest idealny po dniu pełnym stresu. Zalecany jest szczególnie osobom pracującym pod dużą presją oraz poddanym długotrwałemu stresowi.

Jak wygląda sesja masażu relaksacyjnego?

Spotkanie zaczniemy od rozmowy, podczas której omówimy Twoje oczekiwania, dolegliwości i preferencje co do siły nacisku. Następnie przebierzesz się w jednorazową bieliznę i okryjesz świeżym ręcznikiem lub pareo. 

Masaż zacznę od łagodnego głaskania, aby Twoje ciało mogło się wyciszyć. Dopiero gdy przywykniesz do mojego ciepłego dotyku, przejdę do głębszych techniki masażu. Stopniowo będę zwiększał siłę nacisku oraz intensywność masażu. Cały czas jednak będzie to przyjemny, "miękki" masaż. Wymasuję zarówno tył jak i przód twojego ciała omijając miejsca intymne i wrażliwe. 

Sesja 60-minutowa jest wystarczająca, abym przeprowadził pełen masaż. Jeśli jednak chcesz naprawdę "odpłynąć" i totalnie zanurzyć się w błogości, to polecam Ci masaż 90-minutowy.

Jak działa masaż relaksacyjny?

Masaż relaksacyjny ma na celu głębokie odprężenie całego Twojego ciała oraz uwolnienie umysłu od stresu i napięć. Działa na wielu płaszczyznach, wpływając pozytywnie na zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne.

Fizycznie, masaż relaksacyjny pomaga złagodzić lekkie napięcia mięśniowe, co z kolei wpływa na zwiększenie ich elastyczności i poprawę ogólnej kondycji ciała. Dzięki temu masaż może pomóc w łagodzeniu bólu, np. bólów głowy, bólu pleców czy stawów spowodowanych nadmiernym napięciem o podłożu stresowym.

Psychicznie i emocjonalnie, masaż relaksacyjny wprowadza nas w stan głębokiego relaksu. Pomaga to redukować poziom stresu, poprawia nastrój i jakość snu, co w konsekwencji przekłada się na większą odporność i lepszą koncentrację w codziennych działaniach. Masaż relaksacyjny to holistyczna praktyka, która troszczy się o dobrostan ciała, umysłu i duszy.

Image