Rytuał mis tybetańskich

Masaże i Rytuały

Rytuał: Uzdrawiające misy tybetańskie

Masaż misami tybetańskimi jest jak podróż w głąb siebie, z dala od zgiełku codzienności. Wibracje mis działają jak wewnętrzny prysznic — oczyszczają, odświeżają i pomagają w osiągnięciu pełnej harmonii oraz dobrego samopoczucia.

Efekt ten dodatkowo wzmocnię masażem relaksacyjnym lub Lomi Lomi, który wykonam dla Ciebie przed koncertem.

Cena rytuału: Uzdrawiające misy tybetańskie

  • Masaż Lomi Lomi lub relaksacyjny 200 zł
  • + masaż misami tybetańskimi
  • połączony z koncertem (90 minut*)

*sesja masażu zawiera czas na przygotowanie się do masażu oraz czas na ubranie się po zakończeniu sesji.

Niech wibracje przenikną Twoje ciało i ukoją serce

Doświadcz potęgi dźwięku podczas masażu misami tybetańskimi. Poczuj jak leżące na Tobie misy, generują wibracje, które oddziałują na każdą komórkę Twojego ciała. Pozwól, aby drgania te ukoiły Twój układ nerwowy, emocje i duszę.

Przekonaj się, że dźwięki emitowane przez misy tybetańskie są kojące i jednocześnie pełne mocy. Niech te wibracje wnikną do wnętrza Twojego ciała, harmonizując je z naturalnym rytmem Wszechświata.

Posłuchaj łagodnych tonów dzwonków Koshi, których delikatna muzyka zapewni Ci niebiański relaks i poczucie błogości.  

Jak wygląda rytuał Uzdrawiających mis tybetańskich?

Zaczniemy od rozmowy oraz określenia intencji, nad którą chcesz pracować. Następnie przebierzesz się, aby doświadczyć masażu Lomi Lomi lub relaksacyjnego, który zrelaksuje Twoje ciało i przygotuje Cię do koncertu mis tybetańskich.

Po godzinnym masażu rozpocznę koncert, którego doświadczysz jak jeszcze nigdy dotąd. Dźwięki mis tybetańskich wypełnią nie tylko pomieszczenie, ale również Twoje wnętrze. Będę stawiał misy na twoich plecach, nogach, brzuchu i klatce pozwalając, aby ich wibracje poruszyły każdą komórkę w Twoim ciele. 

Jak działa rytuał uzdrawiających mis tybetańskich?

Rytuał ma na celu przede wszystkim ukojenieTwoich emocji oraz wyrównanie wibracji Twojego ciała. Rytuał pobudzi naturalne mechanizmy uzdrawiania, jakie drzemią w Twoim ciele. A dźwięk mis dodatkowo pozwoli Ci zajrzeć w głąb siebie i odkryć skrywane pragnienia i potrzeby.

Image