Masaż REIKI

Masaże i Rytuały

Masaż REIKI

Przywróć harmonię między swoim ciałem, umysłem, duszą i otoczeniem. Uwolnij się od negatywnych wpływów innych osób.

Cena sesji REIKI

  • Sesja energetyzująca 60 minut* 130 zł
  • Sesja energetyzująca + oczyszczenie
    + synchronizacja czakr 90 minut* 190 zł
*sesja masażu zakłada 5 minut na przygotowanie się do masażu oraz 5 minut na ubranie się po masażu.

Uzdrawiająca energia życiowa

REIKI, to niezwykła forma terapii energetycznej pochodząca z Japonii, która pobudza organizm do samouzdrawiania oraz pomaga odzyskać równowagę i harmonię życiową. W myśl nauk REIKI, stan zdrowia związany jest z równowagą ciała, ducha i umysłu z otoczeniem, natomiast choroba jest wynikiem braku lub zakłócenia tej harmonii. 

Według REIKI Zaburzenia w Twoim polu energetycznym powodują choroby. A z drugiej strony, choroby ciała są widoczne w aurze, zanim się zmaterializują. Dlatego terapia REIKI wywiera wpływ na Twoje pole energetyczne (aurę), aby zapobiec powstaniu choroby, a w przypadku gdy choroba  już zaistniała, REIKI przyspiesza procesy samoleczenia się organizmu. 

W trakcie sesji skupiam się na uregulowaniu przepływu energii życiowej, znanej jako Ki, w Twoim ciele. Poprzez odpowiednie kierowanie tą energią, usuwam blokady energetyczne oraz zwiększam przepływ energii tam, gdzie jej najbardziej potrzebujesz. 

REIKI, to Uniwersalna Energia Życiowa, która wypełnia i przenika otaczającą nas przestrzeń i cały Wszechświat. Dlatego podczas terapii REIKI staję się przekaźnikiem, a energia swobodnie przepływa przeze mnie we wskazane obszary Twojego ciała. Proces ten działa jak soczewka skupiająca promienie słońca w jeden mocny i gorący promień energetyczny. Moim zadaniem jest wyłapanie energii REIKI oraz skierowanie jej tam, gdzie tego najbardziej potrzebujesz.

Jak wygląda sesja REIKI?

W swoim ubraniu położysz się na stole do masażu a ja dodatkowo okryciu, aby zapewnić komfort. Będziesz mieć zamknięte oczy, a twoim jedynym zadaniem będzie zrelaksowane się i słuchanie relaksacyjnej muzyki. W tym czasie ja rozpocznę terapię od odpowiednich działań w obszarze twojego biopola, czyli aury. W kolejnym etapie będę nakładał dłonie na centra energetyczne w twoim ciele po to, aby energia REIKI wypełniła. 

W przypadku 90-minutowej terapii przeprowadzam również harmonizację czakry oraz oczyszczenie pola energetycznego z zewnętrznych wpływów „wampirów energetycznych” oraz zazdrości i zawiści osób z twojego otoczenia.

Jak działa masaż REIKI?

  • REIKI wspomaga leczenie wielu schorzeń i dolegliwości pobudzając mechanizmy samouzdrawiania się, jakie każdy z nas posiada.
  • Zwiększa energię i witalność, reguluje przepływ energii w ciele.
  • Zmniejsza stres i lęk wprowadzając Cię w stan głębokiego relaksu i poczucia spokoju.
  • Poprawia samopoczucie emocjonalne i psychiczne, równoważy emocje, redukuje efekty traumy, depresji i niepokoju. Może też wspomagać w radzeniu sobie ze smutkiem i pomaga osiągnąć emocjonalną równowagę.
  • Poprawia jakość snu, co prowadzi do ogólnej poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia.
  • Wspomaga rozwój duchowy i pomaga zrozumieć siebie i swojego miejsca we wszechświecie.

Pamiętaj, że terapia Reiki nie jest leczeniem. Może być jednak doskonałym uzupełnieniem dla tradycyjnej medycyny, pomagając w ogólnym podniesieniu jakości życia i dobrobytu.

Image