Podróż Wojownika Światła

Masaże i Rytuały

Rytuał: Podróż Wojownika Światła

Przygotuj się na transcendentalne doświadczenie, które wykracza, poza codzienne postrzeganie rzeczywistości. Odkryj pragnienia skrywane w Twojej podświadomości i zacznij urzeczywistniać swoją wymarzoną wizję życia!

Cena rytuału: Uzdrawiające misy tybetańskie

  • Masaż Lomi Lomi lub relaksacyjny 250 zł
  • + masaż misami tybetańskimi
  • połączony z koncertem (120 minut*)

*sesja masażu zawiera czas na przygotowanie się do masażu oraz czas na ubranie się po zakończeniu sesji.

Zanurz się w swojej podświadomości - odkryj pragnienia swojej duszy

Podróż Wojownika Światła, to medytacja z przewodnikiem, połączona z wizualizacją, która pomaga dotrzeć do pragnień skrywanych w podświadomości. Niektórym pomaga określić jakie chcą wieść życie i czym powinni się zajmować. Inni uświadamiają sobie, dzięki niej swoje pasje i zdobywają siłę, aby je realizować. 

Niezależnie jednak od tego co przyniesie medytacja, cały rytuał jest głębokim duchowym przeżyciem, które wzbogaca każdego, kto bierze w nim udział. 

Jak wygląda rytuał Podróż Wojownika Światła?

Rytuał zaczniemy od poznania się i wyboru masażu, który pomoże Ci zrelaksować ciało i pozbyć się napięć, z którymi przychodzisz. Do wyboru masz masaż Lomi Lomi oraz masaż relaksacyjny.

Po zakończeniu godzinnego masażu przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki ubierzesz się, a następnie przejdziemy do medytacji, w której będę pełnił rolę Twojego przewodnika.

W trakcie medytacji poprowadzę Cię przez wizje stworzone przez Twoją podświadomość. Wybierzesz się do innego świata, do świata pragnień twojej duszy!

Po zakończeniu medytacji pomogę Ci spisać i zapamiętać Twoją wizję. Wspólnie postaramy się również dotrzeć do jej znaczenia.

Image