Masaż Lomi Lomi

Masaże i Rytuały

Masaż Lomi Lomi

Masaż Lomi Lomi, zwany również hawajskim masażem uzdrawiającym, wywodzi się ze starożytnej filozofii hawajskiej, w której ciało, umysł i duch są nierozerwalnie powiązane.

Cena masażu Lomi Lomi

  • Masaż Lomi Lomi 60 minut* =130 zł
  • Masaż Lomi Lomi 90 minut* 190 zł
  • Masaż Lomi Lomi + masaż twarzy  120 minut* 250 zł
  • Masaż Lomi Lomi (sesja specjalna) 120 minut* 300 zł
*sesja masażu zakłada 5 minut na przygotowanie się do masażu oraz 5 minut na ubranie się po masażu.

Zanurz się w hawajski świat relaksu i harmonii

Odkryj magię Hawajów bez opuszczania miasta dzięki masażowi Lomi Lomi! Ta starożytna technika, przekazywana z pokolenia na pokolenie przez hawajskich uzdrowicieli, jest prawdziwym darem dla Twojego ciała i umysłu.

Masaż Lomi Lomi, nazywany również 'masażem miłości', jest prawdziwym rytuałem, który łączy ciało, umysł i ducha. Unikalna technika masażu Lomi Lomi charakteryzuje się długimi, płynnymi ruchami, które naśladują fale oceanu i doprowadzą Cię do stanu głębokiego relaksu i odprężenia. W trakcie masażu poczujesz totalną akceptację, bezpieczeństwo, oddanie, spokój i relaks. 

Zgodnie z tradycją podczas sesji Lomi Lomi używam nie tylko dłoni, ale również przedramion i łokci, aby uwolnić napięcia i blokady z Twojego ciała oraz przywrócić mu równowagę i harmonię. Bez względu na to, czy borykasz się ze stresem, czy po prostu szukasz chwili ukojenia, masaż Lomi Lomi jest doskonałym wyborem.

W trakcie masażu Lomi Lomi doświadczysz wyjątkowego relaksu, jakiego nie zapewni Ci żadna inna forma masażu!

Jak wygląda sesja masażu Lomi Lomi?

Twoja sesja masażu Lomi Lomi rozpocznie się od ciepłego powitania w atmosferze pełnej hawajskiego ducha. Poproszę Cię o zmianę stroju na wygodną jednorazową bieliznę, a następnie przygotujemy Cię do tego magicznego doświadczenia. 

Masaż Lomi Lomi jest jak taniec na skórze — ruchy są płynne, rytmiczne, przypominają fale oceanu. Jest to masaż, do którego używa się dużej ilości oliwki, aby zapewnić pełną płynność ruchów. Wykonując go, będę używał nie tylko dłoni, ale również przedramion i łokci.

Rozpoczynając od Twoich barków, moje ręce przemierzą Twoje ciało w jednym płynnym ruchu, aż do Twojej stopy. Delikatne i powolne ruchy będę przeplatał szybszymi oraz takimi o mocniejszym nacisku odkrywając przed Tobą kolejne poziomy relaksu. Później poproszę Cię o obrócenie się na plecy, aby kontynuować ten taniec na przodzie Twojego ciała. Każdy mój ruch będzie pełen szacunku i uwagi, dzięki czemu przez cały czas będziesz czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Szczególnie polecam Ci wybór sesji 90-minutowej, w trakcie której zatracisz się w harmonijnej symfonii dotyku, poruszającej najgłębsze strefy Twojego bytu.

Jak działa masaż Lomi Lomi?

W zgodzie z hawajską filozofią masaż Lomi Lomi ma na celu przywrócenie równowagi i przepływu energii, znanego jako „mana”, które pomaga w usunięciu blokad i negatywnych emocji, przynosząc uczucie odnowy i regeneracji. Poprzez długie, płynne ruchy, masaż Lomi Lomi pomaga poprawić krążenie krwi i limfy, co przyczynia się do lepszego odżywiania tkanek, oczyszczenia organizmu z toksyn i poprawy ogólnej kondycji skóry. 

Masaż Lomi Lomi jest często opisywany jako doświadczenie głęboko kojące i duchowe. Może pomóc w procesie uwolnienia stłumionych emocji, czego efektem jest poprawa samopoczucia i poczucie wewnętrznego spokoju. 

Opinie - Masaż lomi lomi

Image